گوناگون

انجمن منتقدان در جشنواره کودک به جسارت‌ها جایزه دادحسین سلطان‌محمدی در گفتگو با فارس:

خبرگزاری فارس: «حسین سلطان‌محمدی» گفت: در جشنواره فیلم کودک و نوجوان همدان، فیلم شاخصی نبود که داوران انجمن منتقدان به عنوان فیلم برتر و شاخص انتخاب شود و به همین دلیل، انجمن منتقدان در این جشنواره به جسارت‌ها جایزه داد.

«حسین سلطان‌محمدی» منتقد سینما و یکی از داوران انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در جشنواره همدان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در مورد این که چرا داوران انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران فیلم برتر خود را انتخاب نکرد، اظهار داشت: داوران انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در بیانیه خود اشاره کرد که تمام آثار ارائه شده در جشنواره کودک همدان در یک سطح بودند و فیلم شاخصی نبود که داوران انجمن منتقدان به عنوان فیلم برتر و شاخص انتخاب شود.
این منتقد در ادامه فزود: در این جشنواره داوران انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران دو لوح تقدیر به عنوان جسارت به فیلم‌های «راز دشت تاران» ساخته به خاطر جسارت در استفاده از جلوه‌های ویژه در زمینه سینمای کودک اهدا کرد که امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
سلطان‌محمدی تصریح کرد: تندیس بعدی به فیلم «دختران» ساخته قاسم جعفری به خاطر جسارت در طرح موضوعی که به جوانان و خط قرمزها می‌پردازد، اهدا شد.
«حسین سلطان‌محمدی» در پایان این گفت‌وگو در مورد جمع‌بندی این جشنواره نیز خاطرنشان کرد: به هر حال جشنواره است و حواشی آن که اتفاقات مثبت و منفی پیرامونش روی می‌دهد اما در این جشنواره، آثار همه در یک سطح بودند و امیدوارم در دوره‌ بعدی جشنواره آثار شاخص‌تر و متنوع‌تری ارائه شود.

مطالب مرتبط با انجمن منتقدان در جشنواره كودك به جسارت‌ها جايزه داد


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.