گوناگون

شایعه نکنید؛ «سریع و خشمگین ۵» حتما ساخته می‌شودسریع و خشمگین


شایعه نکنید؛ «سریع و خشمگین ۵» حتما ساخته می‌شود


سینمای ما – تهیه‌کنندگان «سریع و خشمگین ۵» در کمپانی یونیورسال، اطلاعات مربوط به عدم تولید این فیلم را قاطعانه رد کردند و اظهار داشتند: "قسمت پنجم «سریع و خشمگین» حتما جلوی دوربین می‌رود."
مسئولان کمپانی یونیورسال طی دو روز گذشته در چندین گفت‌وگوی مختلف مطبوعاتی اعلام کردند که این روزها در تدارک تولید قسمت پنجم این مجموعه فیلم موفق خود هستند. در قسمت پنجم فیلم یک‌بار دیگر وین دیزل و پل والکر دوباره نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند.
به گفته مسئولان کمپانی یونیورسال بخش اعظم قصه قسمت پنجم فیلم در کشور برزیل رخ می‌دهد اما آنها چیزی درباره قصه قسمت پنجم نگفتند. تهیه‌کنندگان فیلم می‌گویند غیبت وین دیزل در قسمت دوم فیلم باعث شگفتنی و ناراحتی خاطر دوستداران این مجموعه فیلم شد و به همین دلیل، آنها قصد دارند وی را در نقش مهمی که در فیلم دارد باقی نگه دارد. قرار است در قسمت پنجم فیلم یکی دو کاراکتر جدید به قصه فیلم اضافه شود. به این ترتیب در قسمت جدید تماشاگران این مجموعه فیلم چند بازیگر جدید را نیز ملاقات خواهند کرد.
تهیه‌کنندگان فیلم می‌گویند خط اصلی قصه «سریع و خشمگین» پایان و محدودیتی ندارد و به همین دلیل آنها می‌توانند قسمت‌های جدیدی از این مجموعه فیلم را روانه پرده سینماها کنند. قرار است قسمت جدید فیلم برای خودش یک نام کامل هم داشته باشد.
قسمت چهارم «سریع و خشمگین» که هفته قبل به روی پرده سینماهای آمریکا رفت، یک افتتاحیه ۷۳ میلیون دلاری داشت که این افتتاحیه بالا باعث تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما شد.

منبع: خبرگزاری فارس


       

       

به روز شده در :
دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۸ – ۲۰:۱۸

شایعه نکنید؛ «سریع و خشمگین ۵» حتما ساخته می‌شود

Jahan Cinemaema

مطالب مرتبط با شایعه نکنید؛ «سريع و خشمگین 5» حتما ساخته می‌شود


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.