گوناگون

پیش فروش محصولات پارس خودرو در دهه فجر

این گزارش حاکی است کلیه محصولات ارائه شده در این طرح از سود مشارکت، خسارت تاخیر، سود انصراف و بیمه شخص ثالث برخوردار می‌باشند.

شرکت پارس خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، شرایط پیش فروش خودروهای خود را به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی شرکت پارس خودرو،‌خودروهای تندر در مدلهای E2LP90‌+ E1CP، مگان ۲۰۰۰CC اتوماتیک تولید داخل و پیکاپ دوکابین در طرح پیش فروش دهه فجر شرکت پارس خودرو قرار دارند.

بر اساس این گزارش متقاضیان می‌توانند از روز یکشنبه ۴/۱۳/۱۳۸۸ برای ثبت نام به نمایندگی‌های فرو شرکت‌های پارس خودر و سایپا در سراسر کشور مراجعه کنند.

بر اساس برنامه‌ پیش فروش پارس خودرو، مبلغ پیش پرداخت مشتریان در مورد خودرو تندر E2LP90، ۷۵۰۰۰۰۰۰ ریال با تحول در خرداد، تیر و مرداد ۸۹،‌تندر ۹۰ ABS+ E1CP ،۷۰۰۰۰۰۰۰ ریال با تحویل در تیر، مرداد و شهریور ۸۹،‌پیکاپ دو کابین ۱۲۰میلیون ریال با تحویل در اردیبهشت و خرداد ۸۹ و مگان ۲۰۰۰ CC اتوماتیک تولید داخل ۱۴۰میلیون ریال با تحویل در اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد ۸۹ اعلام شده است.

این گزارش حاکی است کلیه محصولات ارائه شده در این طرح از سود مشارکت، خسارت تاخیر، سود انصراف و بیمه شخص ثالث برخوردار می‌باشند.

در پایان این گزارش آمده است به دلیل استقبال مشتریان و در پی افزایش تولید محصولات پارس خودرو در کلیه خطوط تولیدی، شرکت پارس خودرو از تمام توان خود در جهت تحویل به موقع تعهدات خود بهره جسته و به نظر می آید با ادامه روند رو به رشد فعلی تعهدات خود را حتی پیش از موعد اعلام شده به پایان برساند

پیش فروش محصولات پارس خودرو در دهه فجر

persianv

مطالب مرتبط با پيش فروش محصولات پارس خودرو در دهه فجر


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.