گوناگون

سرنشینان خودرو در آتش سوختند

سرنشینان خودرو در آتش سوختند
جام جم آنلاین: کندی پروژه باند دوم جاده کرمان – بم به عنوان پر حادثه ترین جاده کرمان تراژدی دیگری آفرید و سه سرنشین یک خودروی سواری مقابل دیدگان مردم در آتش سوختند و جان باختند.

به گزارش مهر در کرمان، جاده کرمان – بم به عنوان پر حادثه ترین جاده استان کرمان و به گفته رانندگان خطرناکترین جاده کرمان طی سالهای اخیر قربانی های بسیاری گرفته است اما تصادفی که ساعاتی پیش در قسمت دو طرفه این جاده روی داد تراژدی غمباری دیگری آفرید.

در این تصادف که بین یک دستگاه کامیون که به سمت کرمان حرکت می کرد و یک دستگاه پژو سواری روی داد کامیون پس از منحرف شدن از مسیر خود با خودروی سواری برخورد کرد و این خودرو که دارای سه سرنشین بود در دم آتش گرفت.

علیرغم تلاش رانندگان خودروهای عبوری سه سرنشین این خودرو که به دلیل شدت تصادف و بسته شدن دربهای خودرو در این خودرو گرفتار شده بودند در آتش سوختند و جان باختند.

فرمانده پلیس راه بم در این خصوص می گوید: به دلیل روشن بودن کولر خودروی پژو و واژگونی این خودرو آتش سوزی رخ داده است.

سرهنگ محمد رضا کروسی گفته است که مردم تلاش بسیاری برای نجات این افراد انجام دادند اما موفق به نجات قربانیان حادثه نشده اند.

جاده کرمان بم تاکنون قربانیان فراوانی گرفته است اما گویی این تصادفها تاثیری بر روند کند احداث باند دوم جاده کرمان – بم ندارد و این جاده همچنان باید قربانی بگیرد.

پیش از این خبرنگار مهر در گفت و گویی در خصوص وضعیت این جاده با رئیس پلیس راه استان کرمان وضعیت این جاده را جویا شده بود که سرهنگ مسعود غفوریان در این خصوص گفته بود مسئولان راه و ترابری کرمان باید به دلیل شرایط خاص این جاده اجرای باند دوم این پروژه را در اولویت اصلی کار خود قراردهند.

وی این جاده را از حادثه خیز ترین جاده های کرمان دانسته بود و خواستار اختصاص بودجه لازم با همکاری مسدولان کشوری و نمایندگان مجلس برای اتمام این طرح شده بود.

سرهنگ غفوریان این جاده را بحرانی ترین جاده استان نامیده است و می گوید: احداث باند دوم این جاده ضروری ترین طرح عمرانی کرمان است.

رئیس پلیس راه کرمان ادامه داد: این جاده به دلیل حجم بالای ترافیک و همچنین زمین لرزه بم دچار خسارت شده است و کم عرضی آن موجب می شود حوادث رانندگی زیادی در آن رخ دهد.

نکته قابل توجه اینکه به گفته مسئولان استان کرمان هم اکنون کرمان به کارگاه بزرگ جاده سازی تبدیل شده است اما این سوال مطرح است آیا اولویت بندی نیز در اجرای این طرحها صورت می گیرد و آیا وقت آن نرسیده است که با کمی مدیریت در اختصاص بودجه از سوی دستگاه های مربوط به کابوس رانندگان و وقوع صحنه های دلخراشی مانند تصادف امروز کرمان و داغدار شدن سه خانواده پایان داد.

طرح دو بانده کردن جاده کرمان – بک از سال ۸۴ آغاز شده و به کندی پیش می رود.

سرنشینان خودرو در آتش سوختند

persianv

مطالب مرتبط با سرنشينان خودرو در آتش سوختند


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۷ فروردین ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.