گوناگون

شایعه دستگیری دو آدمخوار در یاسوج!

شایعه هولناک تجاوز و قتل وحشیانه یک دختر در حالی دهان به دهان در یاسوج می‌چرخد که هنوز مقامات مسوول برای رفع نگرانی اذهان عمومی در این استان اقدامی موثر انجام نداده اند.

به گزارش خبرنگار صداقت نیوز چند روزی است که در شهرستان یاسوج شایعه ای منتشر شده است که براساس آن دو پسر جوان در یکی از پارکهای جنگلی حومه یاسوج پس از قطعه قطعه کردن بدن دختری جوان ؛گوشت بدن وی را کباب کرده وخورده اند.

بر اساس این شایعه که تا کنون به رسمی از سوی هیچ مقام مسوولی تایید یا تکذیب نشده است، یک راننده تاکسی هنگام عبور از پارک جنگلی متوجه کباب کردن گوشت توسط دوجوان می شود و پس از تعارف دوجوان نزد آنان می رود.

این راننده تاکسی وقتی متوجه وضعیت نامتعادل جوانان شده و از طرفی قسمتی از مچ دست یک انسان را مشاهده می کند در فرصتی مناسب مسوولین را در جریان قرار می دهد.

مطابق با آن چیزی که مردم محلی اعلام می کنند، ماموران بلافاصله به محل اعزام و این دو جوان را به همراه اعضای قطعه قطعه شده دختر جوان در محل جنایت پیدا می کند.

البته شنیده ها حاکی است دادستان کهگیلویه و بویراحمد این شایعه را تکذیب کرده است و خاطرنشان کرده است تنها یک دختر جوان به پرتگاهی پرتاب شده است که هم بر اثر شدت جراحات هم اکنون در بیمارستان در حال اغما بسر می برد.

مطالب مرتبط با شایعه دستگیری دو آدمخوار در یاسوج!


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: mahshid
  • تاریخ: ۲۲ دی ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.