گوناگون

مستند زندگی رهبر انقلاب به نام عقیق

مستند زندگی رهبر انقلاب ساخته می شود

گیل آبادیمستندی درباره زندگی و مبارزات انقلابی مقام معظم رهبری با نام «عقیق» و به کارگردانی «شهرام گیل آبادی» ساخته می‌شود.
شهرام گیل آبادی در گفت‌وگو با فارس گفت: بعد از کار ۴۰ قسمتی «این آدم‌ها سیاه و سفید هستند» که با رویکرد معارفی اجتماعی ساخته شده، پروژه دیگری آغاز کردیم که فعلا «عقیق» نام دارد.
 
وی افزود: مستند عقیق به مبارزات مقام معظم رهبری در پیش از انقلاب، دوران زندانی شدن ایشان، فعالیت‌های ایشان در بعد از انقلاب نظیر دوران ریاست جمهوریشان، تلاش‌هایشان در مناطق عملیاتی و جبهه‌ها و فضای سیاسی، اجتماعی تازه و جدید می‌پردازد.
 
در این مستند از تصاویر دیدنی که مردم کم‌تر دیده‌اند و یا اصلا ندیده‌اند، استفاده می‌کنیم. زمان این مستند ۱۵ تا ۱۷ دقیقه زمان دارد
مدیر سابق رادیو جوان تصریح کرد: در این مستند از تصاویر دیدنی که مردم کم‌تر دیده‌اند و یا اصلا ندیده‌اند، استفاده می‌کنیم. زمان این مستند ۱۵ تا ۱۷ دقیقه زمان دارد.
 
وی به فارس گفت: این کار با حال و هوایی کاملا وزین و هنری ساخته خواهد شد و با مستندهای خبری تفاوت دارد.
وی ادامه داد: ساخت این مستند را از سال قبل آغاز کردیم. در حال حاضر مراحل تدوین نهایی را توسط نفیسه زهیری می‌گذراند و کار ساخت آن تا نیمه خرداد به پایان خواهد رسید.
 
گیل آبادی در ادامه پیرامون پخش این مستند از تلویزیون نیز تصریح کرد: در حال حاضر برای پخش با جایی صحبت نکرده‌ایم ولی می‌تواند در جشنواره‌ها حاضر شود و از تلویزیون هم پخش شود. این مستند می‌تواند برای آشنایی بیشتر جوانان با زندگی مقام معظم رهبری راهگشا باشد. البته ما به تصاویر خانوادگی ایشان دسترسی نداشتیم و تنها از چند تصویر محدود در این زمینه استفاده کردیم.

گروه هنر تبیان محمد نبوی

مستند زندگی رهبر انقلاب به نام عقیق

مطالب مرتبط با مستند زندگی رهبر انقلاب به نام عقیق


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.