گوناگون

مضرات خر و پف کردن چیست؟

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده

بر چسب های مرتبط:
زبان فرانسه مضرات ماری جوانا زبان بدن مضرات چای سبز درمان ریزش مو مضرات نوشابه مضرات روزه گرفتن توانا مضرات روزه حافظه فلش عمل بینی حافظه عمل القطایف توانیر کوچکترین کشور جهان زبان انگلیسی مضرات استفاده از کاندوم کوچک کننده بینی حافظه کوتاه مدت عملیات مرصاد

دلیل اصلی این که برخی از افراد خر و پف می کنند این است که به مغزشان اکسیژن کافی نمی رسد. نرسیدن اکسیژن کافی به مغز باعث تعضیف حافظه می شود. یکی از مضرات خر و پف کردن همین تعضیف حافظه است. برای درمان کردن خر و پف باید ابتدا به دنبال علت بروز آن باشید و ببینید چرا خر و پف در شخص به وجود آمده است. برای مثال اگر کسی دچار پلیپ بینی است باید آن را جراحی کند. کسانی که خر و پف کردنشان به دلیل به چاقی و یا کوتاهی گردن است باید وزن خود را کم کنند تا چربی های دور گردنشان را کاهش داده، چرا که چاقی و کوتاهی گردن در خر و پف کردن بسیار موثر است.

خر و پف کردن درمان دارویی ندارد، اما در حال حاضر وسایلی ساخته شده اند که آنها را در حلق قرار می دهند و این دستگاه زبان را به سمت بیرون می کشد، که این عمل می تواند خرخر کردن را کاهش دهد. یکی دیگر از راه هایی که می توان توسط آن خر و پف را کم کرد استفاده از دستگاه رادیو فرکوئنسی برای کوچک کردن زبان کوچ و لبه های کام نرم است. همچنین توسط عمل جراحی می توان نیز می توان زبان کوچک و کام نرم را کوتاه کرد.
 

مطالب مرتبط با مضرات خر و پف کردن چیست؟


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۴ آبان ۱۳۹۱
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.