گوناگون

خودرو سانگ یان اکتیون

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده

بر چسب های مرتبط:
تایر بارز خودرو دست دوم میلیمتر سانگ کده تایر دنا دارایی و مالیات سانگ سرا دارایی تایر سانگ یانگ دارایی مشهد خودروی رانا میلیمتر به اینچ قیمت اکتیون یانی میلیمتر جیوه ماشین آباد سانگ موزیک مشخصات اکتیون سانگ یانگ اکتیون

سانگ یان اکتیون ماشینی ساخت کره جنوبی می باشد و نام خارجی آن actyon می باشد. موتور استاندارد این ماشین ۲٫۳ و حجم آن ۲۲۹۵ می باشد. حداکثر قدرت این خودرو ۵۵۰۰@۱۵۰  است. این ماشین دارای ۵ دنده دستی است که حداکثر سرعت آن در هر ۱۰۰ کیلومتر برابر با ۱۶۴ کیلومتر است. شتاب ۰ تا صد این خودرو در ۱۲٫۲ ثانیه انجام می گیرد. سانگ یان اکتیون دارای ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ است لذا نسبت سوپاپ به سیلندر آن ۴ می باشد. حداکثر گشتاور این ماشین ۳۵۰۰@۲۱۴ و نسبت تراکم آن ۱۰٫۴:۱ است. این خودرو در خارج شهر در هر ۱۰۰ کیلومتر ۹ لیتر و در داخل شهر در ۱۰۰ کیلومتر ۱۵٫۷ لیتر بنزین مصرف می کند.

طول این ماشین ۴۴۵۵ میلیمتر، عرض آن ۱۸۸۰ میلیمتر، ارتفاع آن ۱۷۳۵ میلیمتر، فاصله دو محور آن ۲۷۱۴ میلیمتر، قطر تایر ۱۶، عرض تایر ۲۲۵ و نسبت ارتفاع به عرض تایر ۷۵ می باشد. این ماشین دارای فرمان هیدرولیک و سیستم ضد قفل ABSمی باشد. همچنین برای راننده، سرنشین جلو و کناری دارای کیسه هوا است. این خودرو مجهز به قفل مرکزی نیز می باشد. حجم مخزن این ماشین ۷۵ لیتر و وزن آن برابر با ۱۹۷۵ کلیوگرم است. در این ماشین ۵ سرنشین جای می گیرند. شروع تولید این خودرو از سال ۲۰۰۵ تا امروز بوده است.
 

مطالب مرتبط با خودرو سانگ یان اکتیون


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۸ مهر ۱۳۹۱
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.