گوناگون

ماشین هیوندا اوانته

بر چسب های مرتبط:
هیوندای ۳۰ رنگ سال ۹۱ هیوندای ورنا هیوندای کوپه قیمت خودرو خودرو نیازمندیهای همشهری هیوندا ۳۰ هیوندای ۲۰ دارالفنون هیوندا کوپه اوانته هیوندا اوانته یا مگان دارالترجمه ماشین اوانته ۲۰۱۱ اوانته فروش رنگین کمان قیمت سکه دارایی

هیوندا آوانتا یکی از خودروهایی می باشد که در چند سال اخیر با شکلی ساده عرضه شده است تا بتواند مشتریانی را که به شکل ظاهری ماشین های قدیمی عادت کرده اند را نیز راضی نگه دارد. این ماشین، که یک ماشین اتوماتیک نیز می باشد بیشتر در رنگ نقره عرضه می شده است که البته این نبود رنگ های متعدد باعث شده است که کمتر کسانی به سمت این ماشی بروند مگر این که کسی از این رنگ خوشش آماده باشد.
حجم موتور این خودرو ۲۰۰۰ سی سی می باشد و قدرت موتورش نیز ۱۴۰ اسب بخار می باشد. حداکثر سرعت ماشین هیوندا آوانتا ۲۰۰ کلیومتر بر ساعت است و شتاب صفر تا صد آن نیز ۱۰٫۵ ثانیه می باشد. وزن این خودرو ۱۲۸۰ کلیوگرم می باشد که از این وضعیت جزء یکی از خودروهای سبک می باشد. این خودرو در هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۸٫۱ لیتر بنزین می سوزاند.

در مورد امکانات این ماشین می توان به دارا بودن ترمز های ABS و EBD، دارا بودن سیستم صوتی پخش CD، دارا بودن کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو اشاره کرد. اگر بخواهیم در مورد قیمت این خودرو صحبت کنیم، نمی توان یک قیمت دقیق بیان کرد چرا که قیمت ماشینها به ویژه ماشین های خارجی هر روز در حال تغییر است.
 

مطالب مرتبط با ماشین هیوندا اوانته


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۳ مهر ۱۳۹۱
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.