گوناگون

معرفی چند بازی آنلاین

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده

بر چسب های مرتبط:
بازی آنلاین بازی کامپیوتر واقعیت انجام پروژه های دانشجویی معماری بازی فلش دلم گرفته بازی فکری پسران زیبا گرفته دل انجام پروژه های دانشجویی بازی های آنلاین بازی باربی بازی باربی واقعیت افزوده بازی آنلاین دخترانه بازی تخته نرد دنیای این روزای من انجام پایان نامه بازی حکم دنیای بازی

بعد از دختران ، کم کم پسران هم به سمت بازیهای آنلاین و فلش روی آوردند اما با بازیهای متفاوت . پسران به بازیهای عروسکی و طراحی لباس و آرایش و … قانع نیستند درواقع میتوان گفت در شان آن ها نیست که از این بازی ها انجام دهند. به همین خاطر آنها دوست دارند بازیهایی که در دنیای واقعی انجام میدهند را نیز به صورت آنلاین بازی کنند. مثلا بازی پینگ پونگ ، بدمینتون ، شطرنج و…. . به همین خاطر تصمیم گرفتیم این بار به شما کاربران عزیز ، چند بازی که مورد علاقه پسران باشد رامعرفی کنیم . البته این بازیها تنها متعلق به پسران نیست و همه میتوانند از این بازی ها استفاده کنند.

اولین بازی که برای شما در نظر گرفته ایم ، بازی پینگ پونگ است . این بازی دقیقا مانند تنیس روی میز ( پینگ پونگ ) در دنیای واقعی است. این بازی به دلیل گرافیک بالا و جذابیتی که بازی دارد ، بسیار مورد توجه کاربران قرارگرفته است. پس توصیه میکنم این بازی را از دست ندهید.

بازی دومی که برای شما در نظر گرفته ایم ، بازی Kick Off است. این بازی به بازی زدن پنالتی معروف است. اگر شما هم به زدن پنالتی علاقه دارید ، پیشنهاد میکنم حتما این بازی را انجام دهید.

سومین و آخرین بازی که برای شما در نظر گرفته ایم ، بازی جدید و جذاب تنیس است . این بازی دقیقا مانند بازی تنیس در دنیای واقعی است. همان کارهایی را که شما در دنیای واقعی انجام میدهید ، باید در این بازی هم انجام دهید. پیشنهاد میکنم این بازی را از دست ندهید.

برای اطلاعات بیشتر و انجام بازی ها به سایت پرطرفدار بازیخونه مراجعه کنید.

 

مطالب مرتبط با معرفی چند بازی آنلاین


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۸ مهر ۱۳۹۱
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.