گوناگون

قلعه‌نویی: امیدوارم سپاهان هم مانند استقلال با صلوات قهرمان لیگ شود

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: گفته بودند استقلال فصل گذشته با صلوات قهرمان شد و امیدوارم این فصل هم سپاهان با صلوات قهرمان شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از شکست یک بر صفر برابر صبا و حذف از جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: حدود سیزده سال است که مربیگری می‌کنم و بدترین باختی را هم که آوردم برابر کره جنوبی در جام ملت‌های آسیا بود که پس از تساوی در ضربات پنالتی باختیم. در همین شهر قم هم ۳ بر یک با استقلال شکست خوردم اما به سالن کنفرانس آمدم و با خبرنگاران حرف زدم.

وی ادامه داد: اگر در دیدار لیگ برتر با صبا در نشست خبری حاضر نشدم به دلیل جوی بود که در آن مسابقه درست شد. من از مردم اصیل قم می‌خواهم اجازه ندهند برخی از افراد با هویت این شهر بازی کنند. ۲۰ سال است که به قم می‌آیم و می‌دانم مردمان خوب بسیاری دارد.
سرمربی سپاهان در مورد شکست برابر صبا گفت: این برد را به این تیم تبریک می‌گویم و مبارکشان باشد. بازیکنان صبا تلاش کردند و پیروز شدند؛ اما در دیدار گذشته برابر صبا یک سری خط دهی‌ها شد و توقع داشتم خبرنگاران قمی برابر این جریان قرار گیرند، زیرا خدا به قلم قسم خورده است. من هم به مطبوعات و مردم احترام می‌گذارم؛ اما آن زمان برخی با این خط دهی‌ها همراه شدند. باید واقعیت‌ها انعکاس پیدا کنند.
سرمربی اسبق تیم ملی در مورد وضعیت این تیم در زمان خودش گفت: آن زمان ما در گروه مرگ بودیم از سه تیم ۴ امتیاز گرفتیم و به عنوان سرگروه صعود کردیم. با این حال من ۲۲ سال در استقلال بودم اما هیچ وقت در مورد این تیم یک کلام هم حرف نزدم، اکنون نیز در مورد تیم ملی حرفی نمی‌زنم، مگر در مورد دوران مربیگری خودم در این تیم. سوال در مورد تیم ملی هم جایش اینجا نیست اما چون به شما احترام گذاشتم پاسخ دادم.
قلعه‌نویی در مورد دلیل استراحت به بازیکنان اصلی سپاهان در این دیدار گفت: بازی حساسی در لیگ قهرمانان آسیا برابر پاختاکور داریم به همین دلیل به شش هفت بازیکن اصلی که احساس می‌کردم فوتبالزده شده‌اند استراحت دادم، البته قصد توجیه شکست امروز برابر صبا را ندارم؛ اما به رحمتی، توره، حاج صفی، نویدکیا و جمشیدیان استراحت دادم.
وی با اشاره به شعار‌هایی که امروز برخی از تماشاگران قمی علیه او دادند گفت: فوتبال تمام می‌شود اما استفاده از یک سری الفاظ قشنگ نیست. زیبایی فوتبال به پاکی آن است. در ۱۳ سال مربیگری برد و باخت زیاد دیده‌ام و فقط چند شکست‌‌ در ذهنم باقی‌مانده است. امروز به من توهین شد اما اشکالی ندارد اما اجازه ندهید ذهنیتی بد برای قم ایجاد شود.
سرمربی سابق استقلال در مورد اینکه واعظ آشتیانی قهرمانی استقلال را در فصل گذشته اتفاقی دانسته گفت: ایشان نظرش را گفته و دلیلی ندارد برابر نظر شخص دیگری موضع گیری کنم. فصل گذشته استقلال حدود هجده هفته صدر نشین لیگ بود بنابراین قهرمانی اتفاقی نیست. اگر با قلعه‌نویی مشکل دارید زحمت بازیکنان و تماشاگرانی که ۳۴ هفته در گرما و سرما تیم را حمایت کردند نادیده نگیرید. این کار قشنگی نیست. من از فتح‌ا… زاده و نظری تشکر می‌کنم، آنها برای استقلال زحمت زیادی کشیدند. نظری با بی‌پولی تیم را بست.
وی افزود: قشنگی فوتبال به صداقت و پاکی آن است. متاسفانه فوتبال امروز محل جولان برخی از سیاسیون شده است. این افراد می‌آیند و می‌روند اما فوتبالی‌ها باقی می‌مانند. من از شخص خاصی نام نمی‌برم؛ اما اگر استقلال قهرمان شد با تلاش و همت بازیکنان و مجموعه این تیم بود که با جان و دل کار کردند. گفته بودند استقلال با صلوات قهرمان شد امیدوارم این فصل هم سپاهان با صلوات قهرمان شود.
قلعه‌نویی در مورد دلیل جدایی‌اش از استقلال پس از قهرمانی، اظهار داشت: دوست دارم در جایی که کار می‌کنم صداقت، آرامش و معرفت باشد. احساس کردم اگر بمانم ممکن است به استقلال لطمه بزنم. در مورد بحث فشار هم که گفتید نمی‌دانم شاید هم فشار بوده است.


قلعه‌نویی: امیدوارم سپاهان هم مانند استقلال با صلوات قهرمان لیگ شود

persianv

مطالب مرتبط با قلعه‌نويي: اميدوارم سپاهان هم مانند استقلال با صلوات قهرمان ليگ شود


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۱ بهمن ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.