گوناگون

«پارمیدا» برای حضور در جشنواره فیلم فجر کلید می‌خورد

«پارمیدا» برای حضور در جشنواره فیلم فجر کلید می‌خورد
خبرگزاری فارس: فیلم «پارمیدا» درمرحله انتخاب دو کاراکتر شناخته شده خود است و با آغاز مرحله تولید، برای حضور در جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر آماده خواهد شد.

“اصغر نصیری ” در گفت‌وگو باخبرنگار سینمایی فارس گفت: اگر شرایط فراهم باشد قصد دارم “پارمیدا ” را برای حضور در بخش مسابقه ویدئویی جشنواره فیلم فجر آماده کنم.

وی گفت: قرار است “پارمیدا ” ۱۵ آذرماه در تهران کلید بخورد و تاکنون حضور حبیب اسماعیلی، میترا معرفت، نجات علیمرادی و علی علیمرادی، رضا رعیت و محمدرضا هنرکار در این تله‌فیلم قطعی شده است.
وی ادامه داد : بازنویسی نهایی فیلمنامه تمام شده و گروه سازنده در حال انتخاب عوامل گروه و بازیگران نقش دو کاراکتر اصلی فیلم هستند که قرار است از بین چهره‌های شناخته شده سینما و تلویزیون هستند، برگزیده شوند.
وی ادامه داد: عواملی که در تولید این کار ما را همراهی می‌کنند، عبارتند از: شرکت ویدیو رسانه رودکی، به عنوان تهیه کننده، عباس نادری نویسنده، سمیربخشی طراح گریم، علی گراگویی صدابردار، سعید ستوده فیلمبردار و حسن جعفری دستیار کارگردان .
نصیری درمورد دیگر کارهای خود گفت: تله‌فیلم “آتش بس در بیمارستان “، منتظر دریافت پروانه نمایش برای ورود به شبکه خانگی جهان تصویر است و تا ۲۰ روز دیگر وارد شبکه خانگی می‌شود.
انتهای پیام/ا


«پارمیدا» برای حضور در جشنواره فیلم فجر کلید می‌خورد

siterooz . com

مطالب مرتبط با «پارميدا» براي حضور در جشنواره فيلم فجر كليد مي‌خورد


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۵ دی ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.