گوناگون

برگزاری دومین «آرت اکسپوی بزرگ ایران»

برگزاری دومین «آرت اکسپوی بزرگ ایران»
حبیب‌الله صادقی

«حبیب‌الله صادقی» گفت؛
وزارت ارشاد دومین «آرت اکسپوی بزرگ ایران» را دی‌ماه برگزار می‌کند .
خبرگزاری فارس: مدیر کل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت ارشاد از برگزاری دومین آرت اکسپوی بزرگ ایران با حضور نگارخانه‌داران ایرانی و خارجی خبر داد که دی‌ماه سال جاری در مؤسسه فرهنگی هنری صبا برگزار خواهد شد.  
حبیب‌الله صادقی مدیر کل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت ارشاد در گفت و گو با خبرنگار تجسمی فارس گفت: در دومین آرت اکسپوی بزرگ ایران، که رشد و تعالی هنر تجسمی ایران را به نمایش خواهد گذاشت، هنرمندان و نگارخانه‌داران ایرانی،اروپایی،امریکایی و کشورهای حاشیه خلیج فارس حضور خواهند داشت.
صادقی درباره حضور مؤسسات دولتی برای خرید آثار و عدم تکرار مشکلات اکسپوی قبلی گفت: در دومین اکسپو، دیگر به بحث نیم درصدی و یک درصدی بودجه عمرانی مؤسسات و سازمان‌های دولتی توجهی نخواهیم داشت و رویکرد دیگری را دنبال خواهیم کرد.
سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران درباره چگونگی برگزاری این اکسپو گفت: دومین آرت اکسپو در سه سالن بزرگ برگزار خواهد شد که در سالن اول هنر معاصر ایران به نمایش گذاشته می‌شود، در سالن دوم هنر مردمی با مخاطب عام و در سالن سوم نیز هنرهای دانشجویی در معرض دید قرار خواهد گرفت.
وی همچنین گفت: به زودی شورای علمی این اکسپو را معرفی خواهیم کرد و لیست شرکت‌کنندگان در این اکسپو را نیز تا دو هفته آینده اعلام خواهیم کرد.
مدیر دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت ارشاد درباره برگزاری نمایشگاه‌ فروش آثار هنری که از سوی انجمن هنرمندان نقاش و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار خواهد شد نیز گفت: دوستان ما در انجمن و مجموعه سعدآباد باید مجوز برگزاری این نمایشگاه را از وزارت ارشاد بگیرند و ما هم طبق اهداف تبیین شده برای خرید آثار با آنها همکاری خواهیم کرد.
منبع : فارس

برگزاری دومین «آرت اکسپوی بزرگ ایران»

مطالب مرتبط با برگزاری دومین «آرت اكسپوی بزرگ ایران»


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۴ دی ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.