گوناگون

«محمدرضا شریفی‌نیا» مجری تلویزیون می‌شودارسال برای دوستانخبرگزاری فارس: «محمدرضا شریفی‌نیا» که بیشتر هنرپیشگی و بازیگر‌گزینی را در کارنامه خود دارد، این بار مجری تلویزیون می‌شود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «محمدرضا شریفی‌نیا» برای اجرای یک برنامه تلویزیونی با شبکه جهانی جام جم قرارداد بسته است.
بنابراین گزارش، این برنامه تلویزیونی به صورت زنده روی آنتن می‌رود و در هر برنامه شریفی‌نیا میزبان مهمانانی در حوزه‌های مختلف خواهد بود.
به گزارش فارس، این برنامه جدید تا ۲۰ روز آینده روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و مخاطبان اصلی آن ایرانیان مقیم خارج از ایران خواهند بود.
«محمدرضا شریفی‌نیا» که به تازگی از سفر حج عمره برگشته، در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری حضور داشته که از جمله آنها فیلم سینمایی «اخراجی‌ها۳» و مجموعه تلویزیونی «کلاه پهلوی» است که این سریال هنوز روی آنتن نرفته است.
شبکه جهانی جام پس از آمدن «مجید رجبی‌معمار» به عنوان مدیر جدید شاهد تغییر و تحولات بسیاری بوده و توانسته است مخاطبان بسیاری را در سرتاسر جهان به خود جذب کند.
به گزارش فارس، یکی دیگر از برنامه‌های پر مخاطب این شبکه برنامه صبح‌گاهی «آفتاب مهربانی» است که علاوه بر مخاطبان خارج از ایران، مخاطبان داخلی را هم به خود جذب کرده است.
برنامه‌های شبکه جهانی جام توسط گیرنده‌ها و تلویزیون‌های دیجیتال در داخل ایران قابل دریافت است.

مطالب مرتبط با «محمدرضا شريفي‌نيا» مجري تلويزيون مي‌شود


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲ دی ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.