گوناگون

زیباترین کتابهای جهان انتخاب شدند

داوران این مسابقه هفت متخصص از کشورهای کانادا، بلژیک، لتونی و سوئیس بودند که با سه داور آلمانی مسابقه همکاری داشتند.
مسابقه بهترین طراحی کتاب در سراسر جهان در نمایشگاه لایپزیک آلمان برندگان خود را شناخت و زیباترین کتابهای جهان از میان ۷۰۴ کتاب ارسالی از ۳۷ کشور برگزیده شدند.

به گزارش مهر، ۱۴ کتاب جوایز مختلف این مسابقه را به شرح زیر به دست آوردند: ۱- جایزه حروف زرین (جایزه نخست) به کتابی از کشور فرانسه اعطا شد که یک کتاب کودکانه است. در این کتاب تنها از سه رنگ استفاده شده است.۲- جایزه مدال زرین به کتابی از کشور هلند رسید.۳- دو کتاب از کشورهای هلند و اتریش جایزه مدال سیمین را به دست آوردند۴- مدالهای برنز به دو کتاب آلمانی و سه کتاب از کشور فرانسه داده شد.۵- دیپلم افتخار هم به کتابهایی از کشورهای چین، آلمان، کتاب مشترک آلمان و سوئیس، هلند و سوئیس رسید.

داوران این مسابقه هفت متخصص از کشورهای کانادا، بلژیک، لتونی و سوئیس بودند که با سه داور آلمانی مسابقه همکاری داشتند.

ایران نیز با ۲۹ عنوان کتاب دومین حضور موفق خود را در این نمایشگاه داشت. کتابهای ایرانی در بخش جداگانه ای به نام ایران به نمایش گذاشته شده بودند.

۷۰۴ کتاب شرکت داده شده در این مسابقه در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت نیز حضور خواهند داشت. در آن نمایشگاه کتابها را نه بر اساس کشورها، بلکه بر حسب هفت عنوان موضوعی در نظر گرفته شده تقسیم بندی خواهند کرد. به این ترتیب در تمامی بخشهای نمایشگاه کتابهای ایرانی دیده خواهند شد.


زیباترین کتابهای جهان انتخاب شدند

persianv

مطالب مرتبط با زیباترین کتابهای جهان انتخاب شدند


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۵ آبان ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.