گوناگون

با تلاش ماموران آگاهی تهران بزرگ،پنج سارق اینترنتی بازداشت شدند

با تلاش ماموران اداره آگاهی تهران بزرگ پنج سارق اینترنتی که اقدام به سرقت ۲۸۰ میلیون تومان از حسابهای یک شرکت کرده بودند بازداشت شدند.

به گزارش مهر ، سرهنگ مهدی احمدی رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در تاریخ ۱۸ اسفند ماه سال گذشته پرونده ای تحت عنوان «جرایم اینترنتی» حسب دادخواهی نماینده حقوقی یک شرکت تبلیغاتی از سوی دادسرای ناحیه ۲۱ تهران به منظور رسیدگی تخصصی به اداره پانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ افزود: نماینده این شرکت که به عنوان شاکی در اداره آگاهی حضور داشت به کارآگاهان توضیح داد که چند فرد ناشناس با دستیابی غیر مجاز به رمز عبور حسابهای شرکت مذکور و نفوذ به سیستم رایانه این شرکت، مبلغ ۲۸۰ میلیون تومان را از حساب شرکت برداشته و به حسابهای خودشان منتقل کرده اند.

با توجه به ادعای شاکی و اقدامات پلیسی یکی از کارمندان شرکت به نام «آمنه – م» به عنوان مظنون شناسایی و برای ادای پاره ای توضیحات به اداره آگاهی منتقل شد.

به گفته سرهنگ احمدی این خانم در طول تحقیقات به جرم خود با همدستی چند تن از کارمندان و کارکنان شرکت مذکور اعتراف کرده و اظهار داشت که با دستکاری در سیستم رایانه ای این شرکت مبلغ مورد اشاره را به نفع خود و افرادی دیگر به نام های «ستار – ر» ، «محبوبه – آ» ، «فاطمه – آ» و «محسن- م» برداشت نموده است.

با اعتراف صریح این متهم تیمی تشکیل و همدستان وی نیز بلافاصله دستگیر شدند. این افراد پس از تکمیل پرونده و تهیه دادخواست به دادسرا منتقل شدند.

funpatogh . com

مطالب مرتبط با با تلاش ماموران آگاهی تهران بزرگ،پنج سارق اینترنتی بازداشت شدند


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۷ مهر ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.