گوناگون

فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیونارسال برای دوستانفیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پروانه‌ها»، «بابای خوب»، «معجزه خنده»، «صبح بخیر آقای سرکار»، «خرس مهتاب»، «کسوف»، «خوشبختی تصادفی»، «اوه برادر کجایی»، «پلیس جسور»، «رسم جنگجو»، «حادثه شین جوکو»، «حقه»، «قصه داوود و قمری»، «قطار سیبری»، «کورلینگ»، «جک و لوبیای سحرآمیز»، «مسابقه موش‌ها»، «هیولای باستانی» و «آمبولانس» پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ خرداد ماه مصادف با ولادت با سعادت امیرمومنان حضرت علی (ع)، از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم تلویزیونی «پروانه‌ها» به کارگردانی ناصر رفائیی و تهیه کنندگی علی تقی پور پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی پردیس افکاری و علی دهکردی در مورد بیتا دختری ۱۷ ساله‌ای است که قصد دارد با خانواده‌اش به خارج از کشور بروند. برای روزهای آخر قبل از سفر با دوستانش جمع شده‌اند تا ضمن خرید کمی تفریح کنند. آنها با شیطنت‌هایی که دارند، باعث اخلال در آرامش دیگران می‌شوند که در نهایت به گرفتاری آنها توسط نیروی انتظامی منجر می‌شود. از آن سو شکایت اولیای مدرسه از بی‌توجهی و بی‌قیدی بیتا به درس باعث می‌شود که پدر بیتا تصمیم بگیرد او را به سفر نبرد.

**********************

فیلم سینمایی «بابای خوب» به کارگردانی دنیس دوگان، محصول سال ۱۹۹۹ کشور آمریکا پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی آدام ساندلر و استیو فرانکس از این قرار است که: «سانی» مرد جوانی است که از دانشگاه حقوق فارغ التحصیل شده ولی دست به هیچ کار مثبتی نمی‌زند. امورات او از طریق سرمایه‌گذاری مبلغ هنگفتی پول در بورس تامین می‌شود. پولی که بابت خسارت تصادفی جزئی از یک تاکسی گرفته بوده است. «سانی» روزها را به بطالت می‌گذراند و این موضوعی است که نامزدش «ونا» نمی‌تواند با آن کنار بیاید.

**********************

فیلم سینمایی «معجزه خنده» جمعه ۲۷ خرداد ماه ساعت ۱۶از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم از این قرار است که: اشکوری با تخصص خنده درمانی به ایران بازگشته و در یکی از بیمارستان‌های روانی تهران مشغول به کار می‌شود. او برا ین عقیده است که بیماران روانی را باید شاد نگه داشته و آنها را به جامعه برگردانیم.

مهدی هاشمی، فقیهه سلطانی، کیهان ملکی و اکبر دودکار در فیلم سینمایی «معجزه خنده» به کارگردانی یداله صمدی بازی کرده‌اند.

شبکه دو

فیلم تلویزیونی «صبح بخیر آقای سرکار» به کارگردانی نادر مقدس و تهیه کنندگی محمد ناجی پنجشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: رضا سربازی است که در پاسگاه ماسوله خدمت می‌کند. او برای تعطیلات عید آماده رفتن می‌شود، ولی فرمانده پیش از مرخصی از او می‌خواهد سیروس را که با یک دلال برنج خارجی، درگیر شده است، را دستگیر کند و سپس به مرخصی برود. رضا قصد داشت در زمان تعطیلات و مرخصی به خواستگاری دختر خاله‌اش برود اما مجبور به قبول ماجرا می‌شود.

مرحوم عباس امیری، علیرضا محمود زاده، بهناز سلیمانی، مسعود بدر طالحی، محسن محبوب بشری و عباس پیشگاهی بحری در فیلم تلویزیونی «صبح بخیر آقای سرکار» بازی کرده‌اند.

**********************

انیمیشن «خرس مهتاب» جمعه ۲۷خرداد ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

«خرس مهتاب» داستان خلبان تازه کاری است که هواپیمایش آسیب دیده و با ماه تصادف می‌کند و باعث به زمین افتادن آن می‌شود. خرس مهتاب که به ماه بسیار علاقه دارد، او را پیدا می‌کند و به خانه خود می‌برد. خرس مهتاب به دنبال یافتن راهی برای بازگرداندن ماه به آسمان می‌گردد که ماه به خاطر شنیدن آواز مرغ مهتاب به خواب فرو می‌رود.

انیمیشن «خرس مهتاب» به کارگردانی توماس بودنشتین و مایک مائوروس و تهیه کنندگی فرانک پیسکاتور محصول کشور آلمان در سال ۲۰۰۸ ساخته شده است.

**********************

فیلم تلویزیونی «کسوف» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی رضا ناجی جمعه ۲۷ خرداد ساعت ۲۳ ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فیلم تلویزیونی «کسوف» داستان یک کودک‌ربایی ساختگی است که توسط پدر خوانده یک کودک (امیرحسین صدیق شریف) و توسط پرستار کودک (بهنازجعفری) به منظور اخاذی از مادر کودک صورت می‌گیرد که با ورود پلیس به ماجرا حدس‌ها و گمان‌های مختلفی در مورد ماجرای آدم‌ربایی انجام می‌شود که راه به جایی نمی‌برد و سرانجام با به دست آمدن سرنخ‌هایی پلیس پی به اصل ماجرا می‌برد.

امیرحسین صدیق شریف، بهناز جعفری، محمد حاتمی، فرشته سرابندی، رضا آحادی و روژین قاسم زاده اصل دراین فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سایر عوامل آن عبارتند از: دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: محمد حمزه‌ای، تصویربردار: مسعود سلامی، موسیقی: سعید ذهنی، طراح صحنه و لباس: محمد یار احمدی

شبکه سه

پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۱۱:۳۰ فیلم سینمایی «خوشبختی تصادفی» به کارگردانی زویا اختر از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

************************

فیلم سینمایی «اوه برادر کجایی» به کارگردانی جوئل کوئن محصول سال ۲۰۰۰ کشور فرانسه وانگلستان، پنجشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۵ ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: سه زندانی که در حال شکستن سنگها و کار اجباری هستند فرار می‌کنند. آنها به هم زنجیر شده‌اند و تصمیم دارند به محل مخفی پول‌هایی بروند که یکی از آنها از خودرو حمل پول برداشته است.

جورج کلونی و جان تورتورو در فیلم سینمایی «اوه برادر کجایی» بازی کرده‌اند.

************************

فیلم سینمایی «پلیس جسور» به کارگردانی ژرژ لوتزمحصول سال ۱۹۷۹کشورفرانسه، پنجشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۹ ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: پس از ربوده شدن دختر یک پلیس، او وارد عمل می‌شود و با گروهی پلیس فاسد درگیر و در نهایت ضمن نجات دخترش از دست پلیس‌های فاسد، آنها را از بین می‌برد.

ژان پل بلموندو و ژان فرانسوا بالمر در فیلم سینمایی «پلیس جسور» بازی کرده‌اند.

***********************

فیلم سینمایی «رسم جنگجو» به کارگردانی اسکمو لی محصول سال ۲۰۱۰ کشور نیوزلند، پنجشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

«رسم جنگجو» داستان جنگجویی از کشورهای خاور دور است که در قبیله‌ای زندگی می‌کرد که دائما بایک قبیله دیگر درگیر جنگ بودند و رسم آنها این بود که تا آخرین بازمانده قبیله باید مبارزه کنند.

دونگ گان جانگ و کیت بوسوورد در فیلم سینمایی «رسم جنگجو» بازی کرده‌اند.

************************

فیلم سینمایی «حادثه شین جوکو» به کارگردانی تانگ شینگ یی و با بازی جکی چان نائوتو تا کنانه کا جمعه ۲۷ خرداد ساعت ۱۱ از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.

************************

فیلم سینمایی «حقه» جمعه ۲۷ خرداد ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد کلیفور یروینگ نویسنده‌ای است که به خاطر فروش نکردن آخرین کتابش در معرض ورشکستگی قراردارد، هاروارد نیوز میلیونرو نابغه اقتصادی عصر که هرگز در انظار عمومی ظاهر نمی‌شود و زندگی بسیار مرموزی دارد. از او می‌خواهد تا زندگینامه‌اش را بنویسد.

ریچارد گر و آلفرد مولینا در فیلم سینمایی «حقه» محصول سال ۲۰۰۶ کشور آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

شبکه چهار

فیلم تلویزیونی «قصه داود و قمری» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی کیانوش عیاری و با بازی هومن سیدی و حدیث میرامینی، پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

***********************

فیلم سینمایی «قطار سیبری» به کارگردانی برد اندرسون پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۲۰:۴۵از شبکه چهارسیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم در مورد زوجی است که طی سفرشان با قطار از چین به مسکوبا دو مرد مرموز آشنا می‌شوند و در طول این سفر قتل‌هایی به همراه اتفاقات وحشتناکی می‌افتد.

وودی هرلسون، امیلی مورتی مر وبن کینگزلی در فیلم سینمایی «قطارسیبری» محصول سال ۲۰۰۸ کشور اسپانیا بازی کرده‌اند.

**********************

فیلم سینمایی «کورلینگ» به کارگردانی دنیس کوته جمعه ۲۷ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ در قالب برنامه «سینما۴» از شبکه چهارسیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم در مورد مردی به نام ژولی ون است که با دختر نوجوانش زندگی می‌کند، او سال‌هاست که مراقب دخترش است، مادر دختر نیز به دلیل سرقت و درگیری در زندان به سر می‌برد. بعد از مدتی پدر تصمیم می‌گیرد برای چند روزی دور از دخترش زندگی کند.

فیلم سینمایی «کورلینگ» محصول سال ۲۰۱۰ کشورکانادا است.

شبکه تهران

*فیلم سینمایی «جک و لوبیای سحرآمیز» به کارگردانی گری تانیسلیف پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۹ صبح در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: جک به همراه مادرش در فقر زندگی می‌کند. او برخلاف دیگر همکلاسی‌هایش که داستان فانتزی از زندگی خود دارند و کتابی شده است، کتاب داستانی از ماجراهای زندگی خود ندارد. در این میان جک در برخورد با مرد سمسار با فروختن دستگاه بازی خود، سه لوبیای سحرآمیز را به خانه می‌برد.

کولین فورد، چلوی مورتز و کریستوفرلی یولد درف یلم سینمایی «جک و لوبیای سحرآمیز» محصول سال ۲۰۱۰ آمریکا به ایفای نقش پرداخته‌اند.

************************

فیلم سینمایی «مسابقه موش‌ها» به کارگردانی جری زوکر پنجشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: عده‌ای از مسافرین یک هتل برای مسابقه‌ای دعوت می‌شوند که در صورت برنده شدن جایزه‌ای معادل یک میلیون دلار نصیبشان خواهد شد. ابتدا هیچ‌کدام از آنها مسابقه را قبول نمی‌کنند، ولی به یک باره همگی تصمیمشان عوض می‌شود و قصد می‌کنند که در مسابقه شرکت نمایند.

فیلم سینمایی «مسابقه موش‌ها» با بازی بازیگرانی همچون برکین میر، امی اسمارت و ووپی گلد برگ ساخته شده است.

**************************

فیلم سینمایی «هیولای باستانی» جمعه ۲۷ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم از این قراراست که: در سال ۱۹۷۵ در شهر کشمیر هند در نزدیکی مرز پاکستان آنیل باچان یک زمین شناس هندی ناخن یک موجود ما قبل تاریخ را پیدا می‌کند. در دوران معاصر لیندا دختر وی از مقامات تایلندی می‌خواهد تا بودجه‌ای در اختیارش بگذارند تا وی بتواند روی بقایای موجودات ما قبل تاریخ تحقیق کند.

سورنرام تپیتک، سارا لگی و دن فراسر در فیلم سینمایی «هیولای باستانی» به کارگردانی مونتون آرایانکون بازی کرده‌اند.

سیمای استان ها

فیلم تلویزیونی «آمبولانس» به کارگردانی اکبر منصور فلاح و با بازی جهانبخش سلطانی و محمد الهی، جمعه ۲۷ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از سیمای استان‌ها روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: آقای نجاتی به دلیل مشکلات مالی با اتومبیل قدیمی خود، مسافرکشی می‌کند. او برای تامین مخارج جهزیه دخترش تصمیم می‌گیرد، اتومبیلش را تبدیل به آمبولانس مرده کشی کند.

مطالب مرتبط با فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.