گوناگون

قتل مرموز زوج سالخورده در خانه ویلایی

جام جم آنلاین: با به قتل رسیدن یک زوج سالخورده در خانه ویلایی در مهرشهر کرج ، کارآگاهان جنایی استان تهران تحقیقات ویژه‌ای را برای افشای راز این‌جنایت آغاز کرده‌اند.

به گزارش جام‌جم ، ساعت ۹ روز ۵ مرداد امسال مردی با مراجعه به کلانتری ۲۲ مهرشهر کرج، از غیبت مرموز کارفرمایش و همسر وی خبر داد.

این مرد در اظهاراتش به پلیس گفت: از روز دوم مرداد امسال من و دوستم کار حفر چاهی را در خانه ویلایی کارفرمایم به نام نصرت واقع در مهرشهر شروع کردیم؛ روز حادثه برای ادامه کار عازم خانه ویلایی شدیم؛ اما هر چه زنگ زدیم، کسی پاسخی نداد بنابراین به سمت دیوار خانه ویلایی رفتم که متوجه شدم، در ورودی ویلا نیمه باز است و لکه‌‌های خون در حیاط خانه مشاهده می‌شود.به اوضاع مشکوک شده و به مرکز پلیس آمدم و گمان می‌برم اتفاقی برای آنها افتاده است.

لکه‌های خون در حیاط خانه، راز گشود

با اطلاعاتی که این مرد در اختیار ماموران کلانتری ۲۲ مهرشهر کرج قرار داد، ماموران کلانتری ۲۲ مهرشهر به محل حادثه اعزام شدند و هنگام جستجو در محوطه خانه ویلایی در اطراف ۲ خودرو که در حیاط خانه پارک بود، لکه‌های خون مشاهده کردند.

ماموران با دنبال کردن رد خون به جسد زن سالخورده‌ای رسیدند که روی سکوی ورودی زیرزمین افتاده بود و چندین لباس شسته هم کنار وی قرار داشت.

ماموران که گمان می‌بردند بلایی بر سر شوهر وی هم آمده است، وارد خانه ویلایی شدند و در پشت در با جسد مرد صاحبخانه روبه‌رو شدند.

به دنبال قتل زوج صاحبخانه نصرت (۷۲ ساله)‌ و منیره (۶۸ ساله)‌، ماموران کلانتری موضوع را به بازپرس رضایی کشیک ویژه قتل کرج اطلاع دادند.

پس از آن بازپرس جنایی به همراه کارآگاهان اداره جنایی آگاهی استان تهران با اعزام به محل حادثه به بررسی محل جنایت پرداختند که مشخص شد، چند ساعتی از مرگ این زوج می‌گذرد و اموالی از خانه آنها سرقت نشده است.

بررسی کارآگاهان جنایی آگاهی استان تهران نشان می‌داد که قاتل یا قاتلان پس از غافلگیر کردن منیره  که در حیاط در حال پهن کردن لباس بوده  ابتدا او را به قتل رسانده‌اند در همین موقع که صدای فریادهایش را شوهرش شنیده و قصد کمک کردن به وی را داشته، به قتل رسیده است.

با هماهنگی بازپرس رضایی کشیک ویژه قتل کرج، اجساد این زوج برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت. کارآگاهان جنایی استان تهران تحقیقات ویژه‌ای را برای کشف راز قتل این زوج آغاز کرده‌اند.

مطالب مرتبط با قتل مرموز زوج سالخورده در خانه ويلايي


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۱ مرداد ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.