گوناگون

جراحی پلاستیک دزدان هزارچهرهماموران هنگام بازجویی از متهمان متوجه شدند که آثار عمل جراحی (جراحی پلاستیک) بر صورت آنها مشخص است، بنابراین با انجام بازجویی‌های فنی و استعلام از بانک اطلاعات پلیس، هویت اصلی متهمان به نام‌های «آرش‌» و «پرویز‌» مشخص شد.

وطن امروز: دزدان حرفه‌ای که برای فرار از دست قانون، چندین نوبت اقدام به جراحی پلاستیک روی صورت خود کرده بودند به دام افتادند.

سرهنگ عبدالرضا خیرخواهان، رئیس پلیس شهریار با اعلام این خبر گفت: ساعت ۱۲ شب، گشت یگان امداد شهریار در حین گشتزنی به یک خودروی پراید که ۲ سرنشین داشت، مظنون شده و دستور توقف می‌دهند اما سرنشینان خودرو به محض مشاهده پلیس بدون توجه به فرمان ایست آنها با سرعت زیاد اقدام به فرار می‌کنند. پس از فرار خودروی پراید، ماموران بلافاصله به تعقیب آن پرداخته و بعد از نیم ساعت تعقیب و گریز موفق به متوقف کردن خودرو شدند اما سرنشینان آن از تاریکی شب استفاده و به داخل چاردیواری مخروبه‌ای که آن نزدیکی بود فرار کردند.

سرهنگ خیرخواهان اضافه کرد: با مخفی شدن متهمان داخل چاردیواری، در همین هنگام یکی از متهمان که مسلح بود شروع به تیراندازی به سمت ماموران کرد و ماموران نیز با هوشیاری و رعایت اصول امنیتی بدون اینکه متهمان متوجه شوند وارد چاردیواری شده و در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند ابتدا فرد بدون اسلحه را دستگیر و سپس فرد مسلح را در حالی که قصد داشت ماموران را مورد هدف گلوله قرار دهد، خلع سلاح و دستگیر کنند.

رئیس پلیس شهریار گفت: در بازرسی بدنی از متهمان یک قبضه سلاح کلت کمری، ۱۸ تیر جنگی و مقداری موادمخدر از نوع شیشه کشف شد.

در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که پلاک نصب شده روی خودرو به صورت دستکوب تغییر یافته و دارای سابقه سرقت در روز دوم آبان‌ماه سال‌جاری از حوزه تهران است.

سرهنگ خیرخواهان با اشاره به اینکه متهمان با معرفی خود با اسامی جعلی و مستعار قصد داشتند ماموران را فریب دهند، اظهار کرد: ماموران هنگام بازجویی از متهمان متوجه شدند که آثار عمل جراحی (جراحی پلاستیک) بر صورت آنها مشخص است، بنابراین با انجام بازجویی‌های فنی و استعلام از بانک اطلاعات پلیس، هویت اصلی متهمان به نام‌های «آرش‌» و «پرویز‌» مشخص شد.

وی خاطرنشان کرد: متهمان اعتراف کردند که پس از هر سرقت و تخلفی، وقتی متوجه می‌شدند که چهره آنها بین مالباختگان و مردم شناسایی شده، برای اینکه از طریق چهره‌نگاری در دام پلیس گرفتار نشوند، اقدام به جراحی پلاستیک صورت می‌کردند.

مطالب مرتبط با جراحی پلاستیک دزدان هزارچهره


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۶ مرداد ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.