گوناگون

مستند رادیویی «روح الله» در شبکه گفت‌وگو

مستند رادیویی «روح الله» در شبکه گفت‌وگو؛

مستند رادیویی «روح الله»مدیر این شبکه:
این مستند نکات ناگفته‌ی اندیشه‌های حضرت امام(ره) را بیان می‌کند
مستند رادیویی «روح‌الله» با موضوع زندگی بنیانگذار انقلاب اسلامی در رادیو گفت‌وگو و با مشارکت موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام (ره) تولید می‌شود.
به گزارش گروه دریافت خبر سرویس رادیو ایسنا، مهندس حسن محمدیان، مدیر شبکه گفت و گو درباره مستند رادیویی روح الله گفت: در دیداری با مدیران فرهنگی و هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره )، که همزمان با نوزدهمین سالگرد تاسیس این موسسه صورت گرفت، مقرر شد برای تبیین و معرفی هر چه بیشتر ابعاد وجودی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و برای بیان نکات ناگفته فراوانی که از شخصیت، زندگی و اندیشه‌های حضرت امام (ره) باقی مانده است مستند رادیویی «روح الله» برای نخستین بار تهیه و تولید شود.
وی افزود: این برنامه که در شبکه‌ی گفت‌وگو تهیه، تولید و پخش می‌شود، موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) تأمین منابع و مطالب محتوایی را بر عهده خواهد داشت.
گفتنی است بنا به تصمیمی که در دیدار مدیران شبکه گفت‌وگو و مسؤولان فرهنگی، هنری موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام (ره ) اتخاذ شد از این پس کلیه اخبار مربوط به فعالیت‌ها و به ویژه انتشار آثار مربوط به حضرت امام (ره) از شبکه گفت‌وگو به اطلاع عموم علاقه‌مندان، به ویژه فرهیختگان جامعه رسانده خواهد شد تا زمینه‌های بهره برداری هر چه بیشتر اهل نظر از آثار ارزشمندی که درباره ابعاد مختلف اجرای حضرت امام(ره) منتشرمی‌شود فراهم شود.
منبع : ایسنا
 

مستند رادیویی «روح الله» در شبکه گفت‌وگو

مطالب مرتبط با مستند رادیویی «روح الله» در شبکه گفت‌وگو


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۳ آبان ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.